Skorzystaj z rzetelnej wyceny i fachowej obsługi.

Złomowanie starych lub rozbitych aut

Złomowanie starych samochodów stanowi pewną konieczność w życiu każdego pojazdu. Wynika to z faktu, iż generują one niepotrzebne koszty, które właściciel musi ponosić. Złomowanie niesprawnych pojazdów jest opłacalne przede wszystkim z ekonomicznego punktu widzenia. Właściciel pojazdu, który nie został oddany na złomowisko ma obowiązek ciągłego opłacania składki OC. Złomowanie niesprawnych pojazdów pozwala zatem zmniejszyć wydatki, które są stratą. Innym powodem, dla którego zalecamy złomowanie starych samochodów jest fakt, że w większych miastach mogą one generować również koszty parkingowe. Samochód nie nadaje się do użytku, ale ciągle zajmuje na parkingu.

Złomowanie starych aut jest również dobrym rozwiązaniem, ponieważ rozmontowanie i sprzedanie na części jest w Polsce nielegalne.

Dlatego jako firma z doświadczeniem w tej branży wręcz zalecamy złomowanie niesprawnych pojazdów. Złomowanie rozbitych aut wiążę się nieodłącznie z kasacją. Dotyczy to jednak nie tylko pojazdów rozbitych, ale także tych niesprawnych i starych. Kasacja starych samochodów jest podstawą do wyrejestrowania auta, czyli zaprzestania bycia jego prawnym właścicielem. Zatem kasacja niesprawnych pojazdów pozwala zmniejszyć koszty utrzymania samochodu. Z kolei kasacja rozbitych aut jest sposobem na pozbycie się niepotrzebnego już dobra materialnego, które zajmuje miejsce w garażu, ogródku czy na chodniku. Złomowanie rozbitych aut w świetle prawa jest możliwe, kiedy masa złomowanego pojazdu wynosi nie mniej niż 90% masy widniejącej w dowodzie. W przypadku, kiedy masa jest mniejsza mogą być doliczane dodatkowe koszty za brakujące kilogramy, jednak zależy to od stacji. Kasacja rozbitych aut w naszej stacji jest możliwa bez względu na jego stan techniczny. Może on być niekompletny lub spalony. Kasacja starych samochodów jest również przyjazna dla środowiska

Kasacja niesprawnych pojazdów w naszej firmie jest korzystna również ze względu na formalności. Podczas, kiedy większość stacji demontażowych dostarcza dokumenty o kasacji jedynie do właściciela, który musi sam martwić się tym, co będzie dalej, to firma Maxhandel przesyła tę dokumentację wprost do działu komunikacji. Kasacja rozbitych aut jak również kasacja starych samochodów w naszej stacji wiąże się zatem z benefitami formalnymi. Jeśli zatem pragniecie Państwo, aby kasacja niesprawnych pojazdów była dla Państwa jak najbardziej korzystna, wówczas zapraszany do nas!

 

Masz pytania?

– Jesteś zainteresowany złomowaniem pojazdu?

– Interesuje Cie skup auta?

– Potrzebujesz pomocy drogowej?

– Masz inne pytania?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego ->

Copyright 2021 © Auto Max Handel 

Creative Studio: Innovated.pl